winkels adressen en openingstijden

ZEVENHUIZEN - bakkerij en winkel | moederbedrijf

adres:   Hoofddiep 78, 9354 AS Zevenhuizen. tel: 0594-631260    email: zevenhuizen@bakkerijvanesch.nl     Is uw BESTELLING per email bij ons binnen vóór 15.30 uur, dan staat dit de volgende ochtend voor u klaar. (Uw bestellingen voor maandag dienen op zaterdag...

ASSEN - winkel wijk Kloosterveen

adres: Rondgang 2, 9408 MH Assen. (winkelcentrum Kloosterveste) tel: 0592-350255. email: assen@bakkerijvanesch.nl    Is uw BESTELLING per email  vóór 15.30u bij ons binnen , dan staat dit de volgende ochtend, in uw eigen winkel, voor u klaar. (indien u een bestelling voor...

GRONINGEN - winkel in wijk Vinkhuizen-Zuid

adres: Siersteenlaan 462,  9743 ES Groningen (Vinkhuizen).  tel: 050-4031305. email: vinkhuizen@bakkerijvanesch.nl   Is uw BESTELLING per email vóór 15.30u bij ons binnen, dan staat dit de volgende ochtend, in uw eigen winkel, voor u klaar. (indien u een bestelling voor...

GRONINGEN - winkelcentrum Paddepoel

adres: Dierenriemstraat 144b,  9742 AK Groningen.  tel: 050-8200978. email: paddepoel@bakkerijvanesch.nl Is uw BESTELLING per email vóór 15.30u bij ons binnen, dan staat dit de volgende ochtend, in uw eigen winkel, voor u klaar. (indien u een bestelling voor maandag heeft, graag...

LEEK - Lunch Terras

adres:   de Schans 36, 9351 AZ  Leek. tel: 0594-581304 email: leek@bakkerijvanesch.nl (met vermelding van TERRAS)   Wij helpen u graag: Van 13.00 tot 17.30 uur  op maandag. Van 10.00 tot 17.30 uur op dinsdag. Van 10.00 tot 17.30 uur op woensdag. Van 10.00 tot...

LEEK - winkel

adres:   de Schans 22, 9351 AZ Leek. tel: 0594-517949    email: leek@bakkerijvanesch.nl   Is uw BESTELLING per email vóór 15.30u bij ons binnen, dan staat dit de volgende ochtend, in uw eigen winkel, voor u klaar.(indien u een bestelling voor maandag heeft,...

NORG - winkel

adres:   Westeind 5, 9331 CA Norg. tel: 0592-612252   email: norg@bakkerijvanesch.nl   Is uw BESTELLING per email vóór 15.30 uur bij ons binnen, dan staat dit de volgende ochtend in uw eigen winkel voor u klaar.(indien u een bestelling voor maandag heeft, graag doorgeven...

RODEN - winkel en croissanterie

adres:   Albertsbaan 23, 9301 KS Roden. tel: 050-5016312   email: roden@bakkerijvanesch.nl   Is uw BESTELLING per email vóór 15.30u bij ons binnen, dan staat dit de volgende ochtend voor u klaar in uw eigen winkel. (indien u een bestelling voor maandag heeft - graag...

TOLBERT - BIOLOGISCHE Bakkerij en winkel (overname van Staghouwer sinds augustus 2015)

adres: Hoofdstraat 32, 9356 AX Tolbert. tel: 0594-512428. email: tolbert@bakkerijvanesch.nl (indien u een bestelling voor dinsdag heeft, graag doorgeven voor zaterdag 15.00u - alle andere dagen voor 15.30u)In deze winkel vindt u ons biologische assortiment, wat gemaakt wordt van oude...

ZUIDHORN - winkel met lunchroom

adres: Overtuinen 7a, 9801 BR Zuidhorn.  tel: 0594-502048. email: zuidhorn@bakkerijvanesch.nl Is uw BESTELLING per email vóór 15.30u bij ons binnen (graag met vermelding van Zuidhorn), dan staat dit de volgende ochtend, in uw eigen winkel, voor u klaar.(indien u een bestelling heeft...